Saadetud postkasti[meiliga kaitstud]

Helista kohe86 188 512 10105

Firmast


Avaleht>MEIST>Firmast

Firma tutvustus

JWELL Machinery Co., Ltd asutati aastal 1997, Shanghai, Hiina.

Enam kui 24 -aastase kogemusega plastist ekstrusiooni valdkonnas on Jwell Company muutunud eristuvaks tänu oma sügavale arusaamisele plastikust ekstrusioonist ja silmapaistvale masinatöötlusele.

Juba mõnda aega koguneme kogemusi tootmise ja masinate seadistamise kohta, õppides uusimat plastist väljapressimistehnoloogiat ja tagame kõrge kvaliteediga toodangu vastavalt CE- või UL-sertifikaadile, IS09001 ja 2008 kvaliteedijuhtimissüsteemi sertifitseerimisele.

Pärast kõiki neid aastaid toimunud arengut on Jwellist saanud plastist väljapressimistööstuse juht. Jwell on ka Hiina suurim plastist ekstrusioonimasinate tootja, kellel on 6 suurt tootmistehast, mis asuvad Shanghais, Suzhous, Changzhous, Hainingil, Zhoushanis, Dongguanis.

Söögi ajal on Jwelli esimene Overseas tehas - ehitamisel on ka Jwelli Tai tehas. Jwell hoiab alati uuendusi ning pakub parima kvaliteediga tooteid ja müügijärgseid teenuseid nii kodu- kui ka välismaistele klientidele.

JWELL mitmekesistab oma väljapressimisliine, et vastata erinevatele turundustaotlustele.

Tootevalik

Screen Shot at 2021 06-11-3.44.40 PM


Factory Tour

QQ pilt 20210226134312

Meie oskused ja teadmised

Jwell Company, kellel on üle 20-aastane kogemus plastist väljapressimise valdkonnas, on muutunud eristuvaks tänu oma sügavale plastikust väljapressimise mõistmisele ja silmapaistvale metallitöötlemise toimimisele. Juba mõnda aega koguneme tootmise ja masina reguleerimise kogemusi, õpime plastikust väljapressimise uusimat tehnoloogiat ja tagame kõrgekvaliteedilise toodangu vastavalt CE-sertifikaadile, IS09001 ja 2008 kvaliteedijuhtimissüsteemi sertifitseerimisele. Äriulatuse laiendamisega asutasime spetsiaalselt Shanghai Jwelli paigaldus- ja teenindus Co., Ltd., et tagada meie kvaliteet, õigeaegne kohaletoimetamine ja müügijärgne teenindus, et saaksime rahuldada klientide ja Jwell Company nõudlust saab olla teie usaldusväärne äripartner.

04af4225_ 看图 王

JWELL GLOBAL EXTRUSION SERTIFITSEERIMISSÜSTEEMI LÜHIKE SISSEJUHATUS

Selle süsteemi eesmärk on aidata ülemaailmsel väljapressimistööstuse silmapaistvatel inseneridel ennast Jwelli platvormi kaudu hinnata ja tõendada ning pakkuda õppimisvõimalusi ja koolituskava vastavalt individuaalsetele nõudmistele ning edendada väljapressimistööstuse arengut ja arengut.

Pakume tasuta koolitust oma klientide tehnikutele. Meie baas korraldab konverentsi regulaarselt, et uuendada kõige arenenumaid tehnoloogiaid.