Saadetud postkasti[meiliga kaitstud]

Helista kohe86 188 512 10105

Teadus- ja arendustegevus


Avaleht>MEIST>Teadus- ja arendustegevus

Teadus- ja arendustegevus


Teadus- ja arendustegevus (R&D) on väärtuslik tööriist teie ettevõtte kasvatamiseks ja täiustamiseks. Teadus- ja arendustegevus hõlmab teie turu ja klientide vajaduste uurimist ning uute ja täiustatud toodete ja teenuste väljatöötamist, mis vastavad nendele vajadustele. Ettevõtetel, kellel on teadus- ja arendustegevuse strateegia, on suurem eduvõimalus kui ettevõtetel, kellel seda pole. Teadus- ja arendustegevuse strateegia võib kaasa tuua innovatsiooni ja tootlikkuse suurenemise ning suurendada teie ettevõtte konkurentsieelist. Jwelli ettevõte on selle ploki uurimis- ja arendustegevuses samuti piisavalt raske, kasutage ressursse täielikult, looge spetsiaalne tehniline uurimis- ja arendusmeeskond ja labor, pidev innovatsioon, püüdes saavutada tehnilist jõudu, et kõndida ees, siin on mõned hiljuti välja töötatud uued tehnoloogiad:

1. PLA (polülakthape) keskkonnasõbralik lagunevate lehtede tootmisliin
PLA (Polylactic Acid) on uudne biopõhine ja taastuv biolagunev materjal, mis on valmistatud tärklise toorainest, mida pakuvad taastuvad taimeressursid, nagu mais ja maniokk. PLA tootmisprotsess on mittesaastav ja toode võib looduses ringluse saavutamiseks biolaguneda, seega on see ideaalne roheline polümeermaterjal. PLA-l on hea termiline stabiilsus, töötlemistemperatuur 170-230 ℃, hea lahustikindlus. PLA-st valmistatud toodete eeliseks on biolagunevus, läige, läbipaistvus, hea tunnetus ja kuumakindlus. Sellel on ka hea antibakteriaalne, leegiaeglustav ja UV-vastupidavus, nii et seda saab kasutada puuviljade, köögiviljade, munade, keedetud toitude ja küpsetiste jäikades pakendites. Seda saab kasutada ka võileibade, küpsiste, lillede jms pakendamiseks.

1

2. See toode on viie rulliga kalandrimasin

Ekstrusiooniliin on komposiitpolümeerist veekindla mähise tootmisliini põhikomponent. Tootmisliin sobib PVC, TPO, PE ja muude veekindla mähise materjalide jaoks. Pooli struktuur sisaldab homogeenset mähist (kood H): veekindel spiraal ilma sisemise tugevdusmaterjali või tugimaterjalita; Kiudkattega spiraalmaterjal (kood L): veekindel rullmaterjal, mille rullmaterjali alumisel pinnal on kangas, näiteks polüester lausriidest komposiit; Sisemiselt tugevdatud mähis (kood P): veekindel spiraal, mis on pooli keskel tugevdatud polüestervõrkkangaga; Sisemiselt tugevdatud mähis (kood G): veekindel mähis, mis on keskelt tugevdatud klaaskiudvõrkkangaga;

3. Peamised tehnilised parameetrid

Toote laius: 1200-2000m

Toote paksus: 0.4-3.0mm

Paksuse hälve: ± 0.02 mm

Rullimise spetsifikatsioon: 6500X2400mm

Sõidurežiim: Yaskawa servoajam

Võimsus: 4.4 kW