Saadetud postkasti[meiliga kaitstud]

Helista kohe86 188 512 10105

Teenus


Avaleht>MEIST>Teenus

Lisandväärtusteenus


Tehaseseadete planeerimine

Kui meie kliendid on meilt tootmisliini ostnud, kujundate kogu oma tehase seaded kavandi põhjal.

1-s

2-1

Koolitage oma inseneri meie keskuses

Meie kliendid võiksid saata oma insenerid meie keskusesse, et õpetada neile meie tootmisliini kasutama, hooldama ja parandama.

3

4

Külastame regulaarselt meie kliente

Pakume oma tootmisliinile eluaegset teenust. Meie müügijuht ja insenerid kontrollivad ja hooldavad regulaarselt Jwelli masinaid klientide tehases.

5-1

6-1

Kaasaegses ühiskonnas on müügijärgne teenindus kahtlemata äärmiselt VÕTMINE ettevõtte arengus. Ükskõik kui hea varustus ka poleks, tekib normaalse töö käigus paratamatult mõni osa ammendumist.

Seadmete tehnoloogia pideva täiustamisega peavad masinatarnijad pakkuma rohkem tehnilist tuge, mis on müügijärgse teeninduse aspekt. Praegu on konkurents sise- ja välisturgudel tihe. Seetõttu peavad ettevõtted kasutama müügijärgset teenindust konkurentsirelvana ning kasutama toote võlu ja kõike seda klientide huvides.

Suurepärane müügijärgne teenindus võib pakkuda ka ettevõtetele otsustusandmeid, tuvastada hoolikalt probleeme ning teha õigeaegseid kohandusi ja värskendusi. Samas on suurepärane müügijärgne teenindus ka tõhus vahend ettevõtte kaubamärgi ja kaubamärgi imago kommunikatsiooni loomiseks ning on üks ettevõtte konkurentsivõime põhielemente.
Praegu on üha enam suuri rahvusvahelisi ettevõtteid valmis JWELL Machineryga koostööd tegema. JWELL on asutanud esindused ka Türgis, Indias, Vietnamis, Indoneesias, Brasiilias ja Venemaal. SET-i tehased Tais ja plaanid rajada Indiasse. Tehas rajas Saksamaale uurimis- ja arenduskeskuse, väliskaubanduse aastane ekspordisuhe on üle 55%.

Vastuseks paljudele väljakutsetele, millega praegune masina- ja seadmetetööstus müügijärgsete teenuste valdkonnas silmitsi seisab, on JWELL Machinery loonud ka ülemaailmse ekstrusiooniinseneride sertifitseerimissüsteemi, et luua hea suhtlus- ja koostööviis silmapaistvatele ekstrusiooniinseneridele ja klientidele üle kogu maailma.